+38(050)635-95-54
+38(050)342-71-12
м. Дніпро, пр. Олександра Поля, 36, оф.1
м. Київ, вул. Бориспільська 9, корп.8 оф.318
Ми пропонуємо виключно те, на чому знаємося.
Українське є добре, і добре, що є!
 
Поиск по каталогу
 

 Системні будівельні матеріали для ремонтування залізобетонних конструкцій. Схема. Детально  

 Системные строительные материалы для ремонта железобетонных конструкций. Схема.

 

 
ТОВ НВП "КРОК"


+38(050)635-95-54
+38(050)342-71-12

Інформація / Про нас

Однією з самих важливих проблем у будівництві є підвищення довговічності зведених споруд та зниження витрат на їх текуче та капітальне ремонтування.

Причиною руйнування більшості будівельних матеріалів, що володіють високою пористостю, є вода. Такі будівельні матеріали, як бетон, гіпсобетон, штукатурка, цегла, черепиця, облицювальні плитки та інше, під час насичення водою можуть збільшуватися в масі до 30 % та більше. При цьому вода, проникає в пори, поступово розчиняє кристалічні частинки, що порушують структуру матеріалів та зменшують їх міцність. Зниження маси зразків бетонів на 5 % сполучено з втратою їх міцності на (20-25) %. Крім того, розчинені у воді солі дифундують на поверхню будівельних матеріалів та утворюють на них плями (висоли), які псують зовнішній вигляд споруд та порушують теплофізичні показники. Відомо, що збільшення вологи будівельних матеріалів на 10 % сприяє підвищенню їх теплопровідності в 1,5 рази.

Руйнівний вплив на будівельні матеріали чинить поперемінне замерзання та відтавання. Вода, яка замерзла в пористій структурі материалу, переходять в тверду фазу - лід зі збільшенням  в об ємі на (8-9) %, створюючи тиск вище ніж 200 МПа. Під впливом таких внутрішніх напруг руйнуються навіть найбільш міцні породи каменю.

В зв`язку з викладеним вище, проблеми  пов`язані з  долговічністю, атмосферостійкістю, енергозбереженням будівельних конструкцій з бетону, цегли та інших пористих матеріалів можуть бути вирішені шляхом захисту їх від дії водяного середовища, наприклад поверхневої гідрофобізації кремнійорганічними з`єднаннями марки «Силол».

Такі склади, володіючи комплексом реологічних властивостей, глибоко проникають в дрібні пори будівельних матеріалів, утворюючи на стінках пор та капілярів самі тонкі водовідштовхуючі плівки в результаті хімічних реакцій та процесів сорбції. Будівельні матеріали з поверхневої обробки гідрофобізуючими складами, втрачають здатність змочуватися водою та капілярно її поглинають, що забезпечує їм стійкість до дії атмосферних факторів та багатьох хімічних реагентів.

Наша ціль

Наша мета полягає у створенні вітчизняної будівельної хімії, розробці та виробництві матеріалів, що не поступаються за своїми зразками всесвітньо відомих фірм.

Ці матеріали застосовні, як для гідроізоляції існуючих будівельних об`єктів, так і добавки для виготовлення надійних цементних розчинів.

Розробник матеріалів, директор з наукової роботи Юрій Колесник, лауреат Державної премії, академік УТА, доктор хімічних наук, професор:

"Ми пропонуємо виключно те, на чому знаємося.


 Українське було і буде, вчиняймо так, щоб у світі сказали:


"Українське є добре, і добре, що є!"

 



Copyright© Науково-виробниче підприємство "КРОК", 2002-2022